Ana sayfa

Goodyou Elastomer Technology Solution Co.,Ltd. Fabrika turu

Çin Goodyou Elastomer Technology Solution Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Goodyou Elastomer Technology Solution Co.,Ltd. Sertifikalar
Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— Jack Robson

Ben sohbet şimdi
  • Üretim hattı
    Biz kauçuk bileşik karıştırma atölyesi, sekiz set vulkanizatörler, örgü ve örme makineleri, kauçuk ekstruder hatları, silikon hortum atölyesi, yakıt hücresi silikon hortum atölyesi ve bazı ısı kalıplama makineleri. Biz kaliteli ve yüksek performanslı kauçuk parçalar geliştirmek ve üretmek için kendimizi adamak.

  • OEM / ODM
    Kauçuk ürünlerimizin çoğu özel olarak üretilmiştir. Biz teklif OEM / ODM hizmeti. Mühendislerimiz fizibilite değerlendirmesi yapmak, uygun kauçuk malzeme seçmek, 3D çizim tasarlamak için müşterilerle işbirliği yapar. Açılacak tüm aletler üçüncü şahıslar için kullanılmayacağına söz verdiğimiz müşterilere aittir.

  • Ar-Ge
    Deneyimli bir teknik ekibimiz var. Araç müşterileri ile uzun vadeli işbirliği ile, uluslararası endüstri standartlarını (örn. SAE, ISO, DIN, HES, YGK, vb.) Biliyorlar ve müşterilere yüksek kaliteli kauçuk parçalar sunabiliyorlar.

İletişim bilgileri
Goodyou Elastomer Technology Solution Co.,Ltd.

İlgili kişi: Ms. Crystal Lee

Tel: 86-13600948823

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)