Ana sayfa ÜrünlerKauçuk Yağ Hortumu

Esnek Takviyeli Akaryakıt Hortumları, SEA j1532 yakıt hortumu Sanayi Hortumu Uygulama Çözümleri

Esnek Takviyeli Akaryakıt Hortumları, SEA j1532 yakıt hortumu Sanayi Hortumu Uygulama Çözümleri

  • Esnek Takviyeli Akaryakıt Hortumları, SEA j1532 yakıt hortumu Sanayi Hortumu Uygulama Çözümleri
  • Esnek Takviyeli Akaryakıt Hortumları, SEA j1532 yakıt hortumu Sanayi Hortumu Uygulama Çözümleri
Esnek Takviyeli Akaryakıt Hortumları, SEA j1532 yakıt hortumu Sanayi Hortumu Uygulama Çözümleri
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Goodyou
Model numarası: EOH13
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 500 Metre / 100 adet
Fiyat: Price is negotiable
Ambalaj bilgileri: kağıt karton
Teslim süresi: 15-20days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: ACM / Aramid / ACM Sıcaklık.: -20 ~ 150 ℃
Sertlik: 65 ~ 75 Sahil A İş baskısı: 0,5 ~ 1.0Mpa
Patlama basıncı: 2.0 ~ 8.0Mpa boyut: Özelleştirilmiş
Vurgulamak:

yakıt yağ hortumları

,

yağ dönüş hortumu

 

Esnek Takviyeli Akaryakıt Hortumları Sanayi Hortum Uygulama Çözümleri

 

karakteristik Verim
Yağ direnci ATF, Yağlama yağı
Yakıt direnci YAKIT A / B / C / D
Isı Yaşlanma direnci 150 ℃
Ozon direnci 50pphm * 100H x 40 ℃ *% 20 Germe
Spec ile tanışın. SAE J1532, ES-X60048

 

Özelleştirilmiş Kauçuk Oil Hose. Yağ Hortumu. ACM has excellent ATF oil resistance, excellent ozone resistance, and high temperature heat aging resistance. ACM, mükemmel ATF yağ direncine, mükemmel ozon direncine ve yüksek sıcaklıkta yaşlanma direncine sahiptir. Aramid braiding reinforcement(Kevlar) is necessary under working environment with Aramid örgü takviyesi (Kevlar) ile çalışma ortamında gereklidir. strong pressure and high temp demand. güçlü basınç ve yüksek sıcaklık talebi. It is suitable to apply in oil coolant system for engine system of automotive, construction equipment, agriculture and forestry machinery, etc. Goodyou is specialized in custom service of variety of rubber products. Otomotiv, inşaat ekipmanları, tarım ve ormancılık makineleri, vb motor sistemi için yağ soğutma sistemi uygulamak için uygundur. As an IATF 16949 certified factory, we have rich experienced in producing rubber hoses to meet various industries, particularly in vehicles. IATF 16949 sertifikalı bir fabrika olarak, özellikle araçlarda olmak üzere çeşitli endüstrileri karşılamak için kauçuk hortumlar üretme konusunda zengin deneyime sahibiz.

 

Esnek Takviyeli Akaryakıt Hortumları, SEA j1532 yakıt hortumu Sanayi Hortumu Uygulama Çözümleri 0Esnek Takviyeli Akaryakıt Hortumları, SEA j1532 yakıt hortumu Sanayi Hortumu Uygulama Çözümleri 1

 

Teknik Destek

We specialize in producing high-performance custom rubber parts from rubber extruded hoses to molded rubber products. Kauçuk ekstrüzyon hortumlarından kalıplanmış kauçuk ürünlere kadar yüksek performanslı özel kauçuk parçalar üretiminde uzmanız. Our technicacl engineers and sales team work closely with customers to thoroughly understand the demand and analyze, then provide suggestions for choosing the best rubber material for specific applications. Teknik mühendislerimiz ve satış ekibimiz, talebi tam olarak anlamak ve analiz etmek için müşterilerle yakın bir şekilde çalışır, daha sonra belirli uygulamalar için en iyi kauçuk malzemeyi seçmek için öneriler sunar.

Esnek Takviyeli Akaryakıt Hortumları, SEA j1532 yakıt hortumu Sanayi Hortumu Uygulama Çözümleri 2Esnek Takviyeli Akaryakıt Hortumları, SEA j1532 yakıt hortumu Sanayi Hortumu Uygulama Çözümleri 3

 

Tell us your demand to get customized service. Özelleştirilmiş hizmet alma talebinizi bize bildirin. Welcome your arrival. Varış hoş geldiniz.

 

İletişim bilgileri
Goodyou Elastomer Technology Solution Co.,Ltd.

İlgili kişi: crystal

Tel: +8613600948823

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler