Ana sayfa

Goodyou Elastomer Technology Solution Co.,Ltd.

Çin Goodyou Elastomer Technology Solution Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Goodyou Elastomer Technology Solution Co.,Ltd. Sertifikalar
Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— Jack Robson

Ben sohbet şimdi

Goodyou Elastomer Technology Solution Co.,Ltd.

1 2 3 4
Goodyou Elastomer Technology Solution Co.,Ltd. Goodyou Elastomer Technology Solution Co.,Ltd. Goodyou Elastomer Technology Solution Co.,Ltd. Goodyou Elastomer Technology Solution Co.,Ltd.
Özelleştirilmiş Kauçuk Parçaları Üreticisi Kauçuk hortumlar üretmek için sekiz ekstrüzyon hattımız var Kaliteli kauçuk hortumlar sunuyoruz Kauçuk Kalıp Üreticisi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Dünya çapında
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 7,000,000-8,000,000
Yıl kurulan : 1991
İhracat p.c : 50% - 60%
Goodyou Elastomer , kauçuk ürünleri imalatı, satışı ve teknik servis konularında 20 yıldan fazla deneyime sahiptir. Tedarikçiler ve lojistik şirketleri ile başarılı bir strateji işbirliğine sahip olan müşterilerimize tek elden hizmet sunuyoruz. Fabrikamız IATF 16949 Uluslararası Kalite Sistemi sertifikasına sahiptir. Yeşil ürünlerimiz Avrupa ve Amerika'ya ihraç edilen RoHS, REACH, CARB, EPA ile buluşuyor. Yurtiçi, biz KINGLONG , XCMG, LONKI NG, SANY, SINOTRUK, ZOOMLION, vb dahil şirketlere ürün tedarik ..

GOODYOU , Ekstrüde Kauçuk Hortumlar, Kalıplı Kauçuk Parçalar, Silikon Hortumlar, Silikon Kauçuk Contalar, Esnek TPU Hortum, PVC Hortumlar, Sünger Kauçuk Ürünleri vb.Dahil olmak üzere çok çeşitli uygun maliyetli kauçuk parçalar üretir. otomobil, motosiklet, otomobil parçaları değiştirme pazarları, güç / motor sistemleri, ağır makineler, inşaat malzemesi makineleri, madencilik makineleri ve inşaat araçları, elektrik endüstrileri, ev aletleri ve çeşitli endüstriyel makineler, vb.

GOODYOU , kauçuk alanında zengin deneyime sahip teknik bir ekibe sahiptir ve müşterilere çeşitli uygulamalara elastomer çözümleri sunmaktadır.

NEDEN GOODYOU

- Müşterilerle farklı uygulamalardaki zorluklarını anlamak için yakın bir şekilde çalışıyoruz, böylece Özel Çözümler sunabiliyoruz.

- Müşterilerin doğru malzemeyi seçmelerine ve kauçuk ürünlerinin performansını garanti etmek için uygun kauçuk formülü tasarlamalarına yardımcı oluyoruz.

- Müşterilere, onay için çizim, seri üretim öncesi PPAP ve farklı işleme aşamasında test raporları dahil olmak üzere istendiği gibi tüm belgeleri sağlıyoruz.

- Sorgulamadan son gönderiye kadar eksiksiz bir işleme ve kontrollü akışımız var. Müşterilerimize iyi satış sonrası hizmet ve danışmanlık sunuyoruz.

-Biz kendi gelişmiş üretim makineleri ve laboratuvar ekipmanları, yıllık 1000 ton kapasiteli.

- İnovasyon odaklı bir şirket olarak, üretimi etkin bir şekilde geliştirmeye ve kauçuk teknolojisinde inovasyon çözümleri sunmaya odaklanıyoruz.

- IATF 16949 kalite sistemine uygun üretimin her adımını kontrol etmek ve son nitelikli ürünleri sağlamak için profesyonel bir QC ekibimiz var.

İletişim bilgileri
Goodyou Elastomer Technology Solution Co.,Ltd.

İlgili kişi: Ms. Crystal Lee

Tel: 86-13600948823

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)