Ana sayfa ÜrünlerKauçuk Su Hortumu

Otomatik Radyatör Çıkışı Kauçuk Su Hortumu Soğutucu Bypass Borusu Radyatör Giriş Hortumu

Otomatik Radyatör Çıkışı Kauçuk Su Hortumu Soğutucu Bypass Borusu Radyatör Giriş Hortumu

  • Otomatik Radyatör Çıkışı Kauçuk Su Hortumu Soğutucu Bypass Borusu Radyatör Giriş Hortumu
  • Otomatik Radyatör Çıkışı Kauçuk Su Hortumu Soğutucu Bypass Borusu Radyatör Giriş Hortumu
Otomatik Radyatör Çıkışı Kauçuk Su Hortumu Soğutucu Bypass Borusu Radyatör Giriş Hortumu
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Goodyou
Model numarası: EWH03
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 500 Metre / 100 adet
Fiyat: Price is negotiable
Ambalaj bilgileri: kağıt karton
Teslim süresi: 15-20days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: EPDM / İplik / EPDM Sıcaklık.: -50 ~ 120 ℃
Sertlik: 65 ~ 75 Sahil A İş baskısı: 0,2 ~ 0.5Mpa
Patlama basıncı: 0,8 ~ 2.0Mpa boyut: Özelleştirilmiş
Vurgulamak:

takviyeli kauçuk hortum

,

epdm kauçuk hortum

 

Otomatik Radyatör Çıkış Hortumu Soğutucu Bypass Borusu Radyatör Giriş Hortumu Kamyon Otobüs Kullanılmış

 

karakteristik Verim
Sıvı direnci Soğutma Sıvısı
Yağ direnci ASTM NO.1
Ozon direnci 50pphm * 200H
Spec ile tanışın. SAE J20 R4 / R3 D1 / D2 / D3, HES D3210 WH-A, ES-60607

 

Coolant hose is used for the efficient cooling of automobile engines vehicle. Soğutucu hortumu, otomobil motorları aracının verimli soğutulması için kullanılır. It must be permit carrying water at a high temperature and must be flexible to avoid transmission of distorting loads to the radiator tank. Yüksek sıcaklıkta su taşınmasına izin verilmeli ve deformasyon yüklerinin radyatör tankına iletilmesini önlemek için esnek olmalıdır. This radiator hose is made of EPDM rubber as both inner tube and outer cover, braiding with yarn for reinforcement. Bu radyatör hortumu, iç boru ve dış kapak olarak EPDM kauçuktan yapılmıştır ve takviye için iplikle örülmüştür. EPDM rubber can endure operating temperature ranging from -50 to +120 degrees centigrade. EPDM kauçuk -50 ila +120 santigrat derece arasında değişen çalışma sıcaklığına dayanabilir.

 

These hoses can be shaped hoses. Bu hortumlar hortum şeklinde olabilir. The size of the hose varies for different vehicles such as buses, cars, lorries, trucks, jeeps, tractors etc. Hortumun boyutu otobüsler, arabalar, kamyonlar, kamyonlar, cipler, traktörler vb.Gibi farklı araçlar için değişir.

Otomatik Radyatör Çıkışı Kauçuk Su Hortumu Soğutucu Bypass Borusu Radyatör Giriş Hortumu 0Otomatik Radyatör Çıkışı Kauçuk Su Hortumu Soğutucu Bypass Borusu Radyatör Giriş Hortumu 1  

 

Özel Servis

Goodyou Elastomer had been in rubber industry for more than 20years, with experienced technical team to support cusotmers in different projects. Goodyou Elastomer, 20 yılı aşkın bir süredir kauçuk endüstrisindeydi ve farklı projelerde cusotmerleri desteklemek için deneyimli teknik ekiple. We produce Custom Formed Rubber Hoses in many specific applications. Birçok özel uygulamada Özel Şekillendirilmiş Kauçuk Hortumlar üretiyoruz. As a rubber hoses supplier of Kinglong Bus, Lonking, our quality rubber products win customers satisfaction. Kinglong Bus, Lonking kauçuk hortum tedarikçisi olarak, kaliteli kauçuk ürünlerimiz müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. EPDM, Nitrile, FKM, ACM, Neoprene, CSM, NR, Silicone rubber, Flurosilicone/FVMQ, FDA Silicone, are our commonly use rubber material, meanwhile, we are capable to design rubber formula to meet customers special demand. EPDM, Nitril, FKM, ACM, Neopren, CSM, NR, Silikon kauçuk, Flurosilikon / FVMQ, FDA Silikon, bizim yaygın kullanım kauçuk malzeme, bu arada, biz müşterilerin özel talebi karşılamak için kauçuk formülü tasarım yeteneğine sahiptir.

Otomatik Radyatör Çıkışı Kauçuk Su Hortumu Soğutucu Bypass Borusu Radyatör Giriş Hortumu 2

 

Operasyonunuzun temel kauçuk ürünleri için esnek, kanıtlanmış ve özenli bir tedarikçi arıyorsanız, sizi temin ederiz: doğru yerdesiniz.

 

İletişim bilgileri
Goodyou Elastomer Technology Solution Co.,Ltd.

İlgili kişi: crystal

Tel: +8613600948823

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler