Ana sayfa ÜrünlerHava Giriş Hortumu

Özel Şekillendirilmiş Motor Havalandırma Hortumu Eko Malzemesi Yüksek Sıcaklığa Direnir

Özel Şekillendirilmiş Motor Havalandırma Hortumu Eko Malzemesi Yüksek Sıcaklığa Direnir

  • Özel Şekillendirilmiş Motor Havalandırma Hortumu Eko Malzemesi Yüksek Sıcaklığa Direnir
  • Özel Şekillendirilmiş Motor Havalandırma Hortumu Eko Malzemesi Yüksek Sıcaklığa Direnir
Özel Şekillendirilmiş Motor Havalandırma Hortumu Eko Malzemesi Yüksek Sıcaklığa Direnir
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Goodyou
Model numarası: EAH04
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 500 Metre / 100 adet
Fiyat: Price is negotiable
Ambalaj bilgileri: kağıt karton
Teslim süresi: 15-20days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: ECO / CSM Sıcaklık.: -40 ~ 150 ℃
Sertlik: 65 ~ 75 Sahil A İş baskısı: 0.05 ~ 0.1Mpa
Patlama basıncı: 0,2 ~ 0.4MPa boyut: Özelleştirilmiş
Vurgulamak:

hava filtresi hortumu

,

otomotiv hava hortumu

 

Özel Şekillendirilmiş Havalandırma Hortumu ECO Kauçuk Boru Motor Sistemi İçin Yüksek Sıcaklığa Dirençli

 

karakteristik Verim
Yakıt direnci Yakıt A / B / C / D, CE10, CM20, Benzin,
Yağ direnci ASTM NO.1, NO.3
Ozon direnci 50pphm * 200H
Spec ile tanışın. SAE J200 CH710, HES D3210 TA, YGK-8-604 Y0-4G

 

The hose in engineered with ECO as inner tube, and CSM as outer cover. Hortum iç tüp olarak ECO ve dış kapak olarak CSM ile tasarlanmıştır. ECO(Epichlorohydrinas rubber) has good high temperature and heat-aging resistance, withstanding oil, chemical, and weather, abraision resistance. ECO (Epichlorohydrinas rubber) iyi yüksek sıcaklık ve ısı-yaşlanma direncine sahiptir, yağ, kimyasal ve hava koşullarına, aşınma direncine dayanır. CSM has excellent heat, oil, fuel, ozone and UV resistance. CSM mükemmel ısı, yağ, yakıt, ozon ve UV direncine sahiptir. With properly formula, CSM can offer good dynamic properties and strong adhesion to various substrates. Düzgün formülü ile CSM, iyi dinamik özellikler ve çeşitli yüzeylere güçlü yapışma sunabilir. This type of hose can be used as Engine Crankcase Breather Hose of automotive, bus & truck, general motor, construction and agriculture machinery, etc. Bu tip hortum, otomotiv, otobüs ve kamyon, genel motor, inşaat ve tarım makinelerinin Motor Karter Havalandırma Hortumu olarak kullanılabilir.

 Özel Şekillendirilmiş Motor Havalandırma Hortumu Eko Malzemesi Yüksek Sıcaklığa Direnir 0Özel Şekillendirilmiş Motor Havalandırma Hortumu Eko Malzemesi Yüksek Sıcaklığa Direnir 1

 

Teknik Destek

Goodyou produces high-performance custom rubber parts ranging from rubber extruded hoses to molded rubber products. Goodyou, kauçuk ekstrüzyon hortumlarından kalıplanmış kauçuk ürünlere kadar yüksek performanslı özel kauçuk parçalar üretir. Our technicacl engineers and sales team work closely with customers to thoroughly understand the demand and analyze, then provide suggestions for choosing the best rubber material for specific applications. Teknik mühendislerimiz ve satış ekibimiz, talebi tam olarak anlamak ve analiz etmek için müşterilerle yakın bir şekilde çalışır, daha sonra belirli uygulamalar için en iyi kauçuk malzemeyi seçmek için öneriler sunar.

Özel Şekillendirilmiş Motor Havalandırma Hortumu Eko Malzemesi Yüksek Sıcaklığa Direnir 2Özel Şekillendirilmiş Motor Havalandırma Hortumu Eko Malzemesi Yüksek Sıcaklığa Direnir 3

If you are seeking for custom rubber parts, welcome to contact with us. Özel kauçuk parçalar arıyorsanız, bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız. We promise to reply within 24hrs. Biz 24 saat içinde cevap veriyorum.

 

İletişim bilgileri
Goodyou Elastomer Technology Solution Co.,Ltd.

İlgili kişi: crystal

Tel: +8613600948823

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler